محصولات و خدمات شما میتوانید دسته بندی و جزئیات محصولات و خدمات ما را در ذیل بیابید

در حال نمایش همه محصولات و خدمات

طراحی وبسایت هتل بهمراه رزرواسیون آنلاین اتاق( رزرو اینترنتی هتل)

سیستم رزرواسیون آنلاین هتل - رزرو آنلاین هتل - یک وبسایت جامع با امکانات فراوان با هدف ارتباط آسان با مشتری وانجام تمامی مراحل پذیرش مهمانان هتل بصورت آنلاین می باشد امکانات سیستم رزرواسیون آنلاین اتاق( رزرو اینترنتی هتل) را می توانید در قسمت امکانات سیستم مطالعه نمایید .

طراحی وبسایت رستوران بهمراه سفارش اینترنتی آنلاین غذا (نمونه دو)

این سیستم می تواند نیاز رستوران داران و مدیران فست فودها را در مورد ارتباط با مشتریانشان از از طریق فضای مجازی برطرف کند. منوی آنلاین، انتخاب غذا، سفارش آنلاین و پرداخت کامل سفارش و همچنین سوابق تراکنشهای مشتری، امکان امتیازدهی به مشتری و اعمال تخفیف و همچنین محاسبه هزینه پیک و مدیریت ارسال سفارشات در این سیستم وجود دارد.

طراحی وبسایت رستوران بهمراه سفارش اینترنتی آنلاین غذا (نمونه یک)

این سیستم می تواند نیاز رستوران داران و مدیران فست فودها را در مورد ارتباط با مشتریانشان از از طریق فضای مجازی برطرف کند. منوی آنلاین، انتخاب غذا، سفارش آنلاین و پرداخت کامل سفارش و همچنین سوابق تراکنشهای مشتری، امکان امتیازدهی به مشتری و اعمال تخفیف و همچنین محاسبه هزینه پیک و مدیریت ارسال سفارشات در این سیستم وجود دارد.

طراحی وبسایت آژانس مسافرتی بهمراه رزرواسیون آنلاین تور و هتل

سیستم رزرواسیون آنلاین تور و هتل یک وبسایت جامع با امکانات فراوان با هدف ارتباط آسان با مشتری و تمامی مراحل رزرو تور و پذیرش مهمان جهت هتل بصورت آنلاین می باشد امکانات سیستم را می توانید در قسمت امکانات سیستم مطالعه نمایید همچنین در کادر روبرو نمونه ای از تصاویر برنامه آورده شده است.

طراحی اپلیکیشن موبایل - فروشگاه آنلاین

طراحی اپلیکیشن موبایل فروشگاهی شهرنت یک اپلیکیشن جامع با امکانات فراوان با هدف ارتباط آسان با مشتری وانجام تمامی مراحل فروش محصول بصورت آنلاین می باشد امکانات سیستم را می توانید در قسمت امکانات سیستم مطالعه نمایید .

سیستم نوبت دهی اینترنتی پزشکان

داشتن یک نرم افزار مدیریت مطب جهت مدیریت نوبت ها و ثبت پرونده و سوابق بیمار از مهمترین الزامات یک مطب می باشد، از این رو گروه برنامه نویسی شهرنت در کنار شما می باشد. ما افتخار داریم که با نرم افزار جامع مدیریت مطب با شما همراه باشیم. این بسته نرم افزاری شامل یک برنامه مدیریت مطب، یک صفحه شخصی در وب سایت رزرو دکتر و ارائه خدمات رزرو نوبت اینترنتی برای شما می باشد. ما به شما یک سال پشتیبانی و آموزش رایگان را ارائه خواهیم داد.

طراحی سایت و پورتال

طراحی سایت به عنوان نیازی برای ورود به دنیای بازاریابی اینترنتی تعریف می گردد. طراحی سایت خبری ، طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت نیازمندی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت وردپرس ، طراحی سایت جوملا ، طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت عکاسی ، طراحی سایت صنعتی ، طراحی سایت تجاری ، طراحی سایت تبلیغاتی ، طراحی سایت آگهی ، طراحی سایت خودرو ، طراحی سایت علمی ، طراحی سایت آموزشی تماما در دسته بندی از انواع طراحی سایت قرار می گیرند.

طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن های موبایل تولید شده توسط گروه برنامه نویسی شهرنت به صورت Native تولید می شوند و به همین جهت در زمان اجرا بر روی گوشی های موبایل با بالاترین سرعت لود و اجرا خواهند شد و نکات مرتبط با بهینه سازی سرعت لود و همچنین تجربه کاربری در آنها رعایت می شود. امکان اتصال اپلیکیشن به وب سایت شما وجود دارد و در صورتی که طراحی سایت شما توسط طراحی گروه شهرنت انجام شده باشد، هزینه اضافه بابت تغییرات بر روی سایت شما اخذ نخواهد گردید و از طرف دیگر تمام اطلاعات مرتبط و داخل اپلیکیشن موبایل از طریق وب سایت قابل دسترس و مدیریت خواهد بود. تعداد استفاده کنندگان یک اپلیکیشن موبایل و کیفیت آنها از این نظر که مشتری هدف شما باشند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین جهت رعایت نکات مختلفی که باعث سهولت کار با یک نرم افزار گردد و از طرف دیگر آن اپلیکیشن موبایل را کارا کند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

سیستم و برنامه صندوق فروشگاهی (تحت وب)

انتخاب نرم افزار فروشگاهی مناسب برای هر کسب و کاری می تواند یکی از مهمترین موضوعات در تجارت باشد، صرف نظر از اینکه شما یک فروشگاه قدیمی دارید یا یک فروشگاه افتتاح نموده اید و فارغ از اینکه فروشگاه شما جزو کسب و کار های خرد و کوچک است یا یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ، باز هم انتخاب نرم افزار فروشگاهی و مکانیزاسیون فروشگاهتان مهمترین و اصلی ترین کاری است که باید انجام دهید . بسیاری از صاحبان کسب و کار در فکر پیدا کردن راه حل هایی برای مجهز شدن به نرم افزار های فروشگاهی مبتنی بر وب می باشند که بتواند خدماتی جامع مبتنی بر تگهای بارکد ارائه دهند. با برنامه و سیستم صندوق فروشگاهی شهرنت این نیاز شما براحتی برآورده می شود